Tüm Bilgi Paylaşımlarım

YDS - Yökdil Hazırlık Kursları Paylaşım

10 yılı aşkın süredir yabancı dil sınavlarına hazırlık kursları düzenleyen YDS-YÖKDİL eğitmenlerinden özgün yorumlar ve farklı yaklaşımlar elde ederek sınavlara hazırlanabilirsiniz. Siz de bu kulübe hemen üye olun.
dilmer.dpu.edu.tr

Yabancı Dil Kurs Kayıtları Paylaşım

DPÜ DİLMER Dumlupınar Üniversitesi Yabancı Diller Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi, kursiyerlerini yabancı dil hedeflerine ulaştırmada çağımızın akademik değerlerini ölçüt almayı ve her zaman en iyisini sunmayı hedeflemektedir. Y
www.dumlupinar.edu.tr

Yabancı Dil Kurs Kayıtları Paylaşım

DPÜ DİLMER Dumlupınar Üniversitesi Yabancı Diller Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi, kursiyerlerini yabancı dil hedeflerine ulaştırmada çağımızın akademik değerlerini ölçüt almayı ve her zaman en iyisini sunmayı hedeflemektedir. Yabancı dil öğretiminde, çağdaş bir fiziki ortamda yetkin akademik kadrosu ve güler yüzlü öğretim ortamında yabancı dil ile ilgili güncel dil kursları ve diğer nitelikli öğretim programları sunmaktadır.   DÜNYA STANDARTLARINDA YABANCI DİL EĞİTİMİ Her seviyedeki ve farklı yaş gruplarındaki kursiyerlerinin öğrenim hedeflerini belirlemekte küresel bağlamda gelişen eğitim yaklaşımlarını temel alır. Yabancı dil öğretiminde hem akademik hem de konuşulan İngilizceyi en güncel ve en yaygın haliyle öğretir. Küreselleşmiş bir İngilizce eğitimini, alanında uzman akademik kadrosu ile konuşmada doğru telaffuzu, anlaşılır ve akıcı olmayı ön plana çıkaran bir amaçla sunar. “KURSLARIMIZ HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN: 
dilmer.dpu.edu.tr

dpü Dilmer (@dilmerenglish) • Instagram Photos and Videos Paylaşım

1,508 Followers, 24 Following, 9 Posts - See Instagram photos and videos from DPÜ DİLMER (@dilmerenglish)
www.instagram.com

John Mcwhorter: 4 Reasons to Learn A New Language | Ted Talk Paylaşım

English is fast becoming the world‘s universal language, and instant translation technology is improving every year. So why bother learning a foreign language? Linguist and Columbia professor John McWhorter shares four alluring benefits of learning an unfamiliar tongue.
www.ted.com
Arkadaş Listem