Tüm Bilgi Paylaşımlarım

Sage‘den Yazarlar Eğitimleri Serisi

SAGE editor ekibi tarafından düzenlenen bu yeni aylık webinar serisinde, akademisyenlerin yayıncılık süreciyle ilgili tüm sorularının yanıtlanması amaçlanmaktadır. SAGE bünyesinden ve dış kaynaklardan uzman konuşmacıların yer alacağı bu seri, her araştırmacının kariyerinin başında karşılaştığı engelleri ele alacak ve yayın yapmalarına yardımcı olmak için pratik ve derinlemesine rehberlik sağlayacaktır. Etkinliğe kayıt yaptırmanız halinde katılım sağlayamasanız bile webinar kaydı sizinle paylaşılacaktır.   Serinin eğitimleri ve kayıt linkleri aşağıdaki gibidir: 11 Ekim 2023– Telif Hakkı, İzinler ve Yazarların Yeniden Kullanımı - KAYIT 18 Ekim 2023– Nasıl hakem olunur? - KAYIT 8 Kasım 2023–  Nasıl hakem olunur? - KAYIT 15 Kasım 2023 – Literatür İncelemesi Nasıl Yazılır? - KAYIT

A‘dan Z‘ye Scopus Eğitim Serisi

Değerli Kullanıcılarımız, 19-22 Eylül arasında, Türkiye çapında çevrimiçi düzenlenecek "A'dan Z'ye Scopus Eğitim Serisi" başlıyor. Eğitimlere kayıt olmak ve daha fazla bilgi için tıklayınız.

Ayeum Eklenen Yeni Eğitimler

AYEUM'a kullanıcı adı ve şifreniz ile dilediğiniz zaman giriş yaparak dersleri izleyebilir, sınav olabilir, katılım sertifikası almaya hak kazanabilirsiniz.